ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.noralaser.ir

پانتوگراف

پانتوگراف

 

دستگاه پانتوگراف در صنعت ایران از حدود نیم قرن پیش در صنعت حکاکی مورد استفاده قرار می گرفته است.  کار با این دستگاه به تجربه کاری ، دقت و حوصله بالا  همچنین ساخت کلیشه نیاز دارد، تا نتیجه کار  مطلوب باشد. همچنین استفاده از این دستگاه زمانی بهترین گزینه ممکن بوده  و از جایگاه مهمی در صنعت حکاکی برخوردار بوده است. امروزه با ورود دستگاه های حکاکی لیزری، با توجه به دقت و سرعت و کیفیت  و همچنین عدم نیاز به شابلون و همچنین قابلیت تکرار  طرح مورد نظر بدون تاثیر اپراتور دستگاه های پانتوگراف جایگاه خود را از دست داده است.  شرکت نورا لیزر، با تکیه بر تحصیل و تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع ماشینهای لیزری و با توجه به  کاربرد لیزر در صنعت پا به عرصه وجودی گذاشت و از همان ابتدای کار استفاده از دقیق و بروز ترین ماشینهای لیزری به منظور حکاکی و پانتوگراف را در دستور کار خود قرار دارد.

 

شرکت نورا تدبیر صنعت (نورا لیزر)  با ایجاد یک کارگاه (در کنار کار طراحی و ساخت انواع ماشین لیزر در صنعت) با ایجاد کاربری مناسب برای ماشینهای لیزری حکاکی، تا بتوانند حک های دقیق و عمیق تا عمق 2 میلی متر بر روی انواع فلز ( فولاد ، مس ، برنج و ...) را ایجاد می کند. همچنین این دستگاه ها  توسط تیم فنی و علمی شرکت در حال بروز شدن و توسعه می باشند.

 

در حال حاضر این دستگاه قابلیت حکاکی طرح شما را روی انواع سطوح صاف و منحنی را دارد، حکاکی بر روی سطوحی که قابلیت ابزار مکانیکی وجود ندارد نیز انجام می شود.

 

 

 

برش لیزری فلزات

 برش لیزری فلزات، خدمتی جدید از شرکت نورا لیزر

 برش لیزری فلزات تا ضخامت 1 میلی متر روی استیل  با لیزر، سرعت دقت و کیفیت را از ما بخواهید.
نورا لیزر با استفاده از انواع دستگاه های حکاکی لیزری و برش لیزری فلزات توانسته نیازهای مشتریان را به صورت یکجا پاسخگو باشد.

 برش لیزری فلزات تا ضخامت 1.5 میلی متر

 

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما