ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.noralaser.ir

پانتوگراف

پانتوگراف

 

دستگاه پانتوگراف در صنعت ایران از حدود نیم قرن پیش در صنعت حکاکی مورد استفاده قرار می گرفته است.  کار با این دستگاه به تجربه کاری ، دقت و حوصله بالا  همچنین ساخت کلیشه نیاز دارد، تا نتیجه کار  مطلوب باشد. همچنین استفاده از این دستگاه زمانی بهترین گزینه ممکن بوده  و از جایگاه مهمی در صنعت حکاکی برخوردار بوده است. امروزه با ورود دستگاه های حکاکی لیزری، با توجه به دقت و سرعت و کیفیت  و همچنین عدم نیاز به شابلون و همچنین قابلیت تکرار  طرح مورد نظر بدون تاثیر اپراتور دستگاه های پانتوگراف جایگاه خود را از دست داده است.  شرکت نورا لیزر، با تکیه بر تحصیل و تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع ماشینهای لیزری و با توجه به  کاربرد لیزر در صنعت پا به عرصه وجودی گذاشت و از همان ابتدای کار استفاده از دقیق و بروز ترین ماشینهای لیزری به منظور حکاکی و پانتوگراف را در دستور کار خود قرار دارد.

 

شرکت نورا تدبیر صنعت (نورا لیزر)  با ایجاد یک کارگاه (در کنار کار طراحی و ساخت انواع ماشین لیزر در صنعت) با ایجاد کاربری مناسب برای ماشینهای لیزری حکاکی، تا بتوانند حک های دقیق و عمیق تا عمق 2 میلی متر بر روی انواع فلز ( فولاد ، مس ، برنج و ...) را ایجاد می کند. همچنین این دستگاه ها  توسط تیم فنی و علمی شرکت در حال بروز شدن و توسعه می باشند.

 

در حال حاضر این دستگاه قابلیت حکاکی طرح شما را روی انواع سطوح صاف و منحنی را دارد، حکاکی بر روی سطوحی که قابلیت ابزار مکانیکی وجود ندارد نیز انجام می شود.

 

 

 

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما